facebook.com/bezpecne.ockovanie

Reklamy

3 responses to “facebook.com/bezpecne.ockovanie

 1. tento článok je neskutočne zavádzajúci, hlúpy a autor (ka) evidentne nevie, o čom píšem……som pobúrená, ako sú ľuďom podsúvané nepravdy. Skúste o bezpečnosti očkovania presvedčiť mamičky detí, ktorým očkovanie spôsobilo vážne zdravotné problémy veľakrát s trvalými následkami. Ani jeden lekár vám nevie povedať, čo tá ktorá vakcína obsahuje……a že nie sú dôkazy o nebezpečnosti ? Ale sú! Hľadajte a nájdete….očkovanie je najväčší omyl ľudstva. Ale ak niekto s tými sračkami v tele chce žiť, nech si žije, osobne som však za slobodnú voľbu v tomto smere…..je to moje zdravie a nikto nemá právo mi prikazovať, čo do neho mám dať. Imunitný systém, ak v poriadku, dokáže sa vysporiadať so všetkým. Práve preto, že od narodenia je zasieraný, znižuje sa možnosť využiť jeho silu. Masírovanie hláv a zastrašovanie, že ak si nedáte zaočkovať dieťa, považujem za citové vydieranie, pretože je to iba o farmaceutickom biznise, o ničom inom.

  • Inka, hovoríte, že existujú dokazy o tom, že očkovanie je škodlivé. Sem s ním.

   Imunitný systém sa dokáže vysporiadať so všetkým? Vážne? Aj imunitný systém novorodenca napr. s takým čiernym kašľom alebo pneumokokmi?

   Tvrdíte, že ste za slobodnú voľbu – prečo? Aby mohli rodičia odmietať účinnú a bezpečnú prevenciu pre svoje deti a neniesť žiadne následky za svoje hlúpe rozhodnutie? Viete o tom, že na Slovensku reálne zomierajú deti na ochorenia, proti ktorým mohli byť očkované ale rodičia to odmietli? Prípadne očkované nestihli byť?

   Či chcete alebo nie, NIE JE to len Vaša vec, Vaše rozhodnutie, Vaše následky.

   • Áno….imunitný systém si dokáže poradiť so všetkým. A za týmito slovami si stojím. Viete vôbec, čo obsahuje očkovacia vakcína? A že najskôr sa vymyslí vakcína a potom choroba? Práve novorodenec má najlepší imunitný systém, pokiaľ jeho matka tehotenstvo prežívala v pokoji a zdravá. Považujem to naozaj za slobodné rozhodnutie každého, či sa zaočkovať dá. Nevidím tu žiadne všeobecné ohrozenie ostatných. Veď ak sú zaočkovaní, nemajú sa čoho báť. Nie? Nevidím bezpečné nič na tom, že sa do tela vpravujú nechutné chemikálie, mŕtve vírusy, dokonca donedávna olovo. Je ťažko s vami o tom tu polemizovať, pretože neviem, aké vedomosti o ľudskom tele máte. Prepáčte mi môj názor, ale podľa toho, čo píšete, dosť slabé alebo ovplyvnené praktickou medicínou. A v poslednom odstavci si dosť odporujete: na jednej strane to nie je moja vec a na druhej je to moje rozhodnutie, moje následky. Skúste sa len zamyslieť: vymýšľajú sa vakcíny, lieky neviem akej kategórie a chorých ľudí neubúda, ale pribúda. Niekde asi chyba je, nie?
    A chceli ste dôkazy, nech sa páči:
    http://tichemiesto.wordpress.com/vsetko-o-ockovani/

    Samozrejme akceptujem váš názor. Preto mi dovoľte mať svoj. Ďakujem. Želám vám všetko dobré

Pridaj komentár

Zadajte svoje údaje, alebo kliknite na ikonu pre prihlásenie:

WordPress.com Logo

Na komentovanie používate váš WordPress.com účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Google+ photo

Na komentovanie používate váš Google+ účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Twitter picture

Na komentovanie používate váš Twitter účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

Facebook photo

Na komentovanie používate váš Facebook účet. Odhlásiť sa /  Zmeniť )

w

Connecting to %s

Blog Stats

 • 369,589 hits
%d bloggers like this: